salda filtri

Plašākai informācijai..

Gaisa filtra konstrukcija:

Filtra rāmis ir izgatavots no impregnēta, mitrumizturīga kartona.
Jauns gofrēšanas princips, kurā ieloces ir salīmētas punkts punktā, nodrošina pēc iespējas mazāku gaisa plūsmas pretestību un lielu putekļus aizturošā filtra materiāla laukumu.
Filtra materiāls ir ielīmēts rāmī no visām četrām pusēm, tādējādi nodrošinot, ka putekļi nenokļūst telpā caur filtra noplūdēm.
Filtra materiāla pildviela ir izgatavota no daudzslāņu sintētiskā filtrējošā materiāla, kas atbilst ISO 16890 un EN 779:2012 prasībām.

Svarīga informācija par filtru nomaiņu:

Rekuperatora filtri jāmaina, ja iekārtas indikatori norāda, ka gaisa filtrs ir aizsērējis. Ieteicams to mainīt vismaz 2 reizes gadā, pirms un pēc apkures sezonas, vai biežāk atkarībā no vides, kurā dzīvojat, piesārņojuma un ventilācijas iekārtas izmantošanas intensitātes.
Rekuperatora filtrs ir vienreizlietojams izstrādājums, un to nevajadzētu izmantot atkārtoti pēc izsūknēšanas, kratīšanas vai citas tīrīšanas.
Pirms filtru nomaiņas ieteicams izslēgt ventilācijas iekārtu, lai novērstu putekļu un citu nevēlamu priekšmetu iekļūšanu iekārtā.
Nomainot filtrus, ieteicams iztīrīt filtra montāžas daļu.
Aizsprostoti filtri izjauc ventilācijas sistēmas līdzsvaru, patērē vairāk enerģijas un rada lielāku troksni!

Informāciju par to, kā nomainīt Salda rekuperatora filtrus, skatiet ventilācijas iekārtas uzstādīšanas un apkopes rokasgrāmatā.

Salda ir labi pazīstams un uzticams Lietuvas ventilācijas iekārtu ražotājs. Mājokļa vai uzņēmuma telpām ir pieejams plašs ventilācijas iekārtu klāsts: paneļveida un rotācijas, ar vertikālu vai horizontālu montāžas orientāciju, no kompaktas iekārtas mazam dzīvoklim līdz sarežģītai moduļu sistēmai liela tirdzniecības centra ventilācijai.

Mēs varam piegādāt gaisa filtrus jebkuram Salda rekuperatora modelim. Mēs iesakām izmantot filtrus ikdienas aizsardzībai mājās (filtru klases G4/Coarse vai M5/ePM10) vai aizsardzībai pret mazākajiem putekļiem un putekšņiem (filtru klases F7 vai ePM1).

Mēs piedāvājam populārāko Salda ventilācijas iekārtu filtrus un piegādāsim tos 2-3 dienu laikā pēc jūsu pasūtījuma.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja e-veikala piedāvājumā nevarat atrast savu rekuperatora modeli. Filtrus viņam izgatavosim 2-3 nedēļu laikā.

Showing all 10 results

Shopping Cart